Ostale bh. lige

Trojica fudbalera napustila Čelik, žele pronaći sredinu gdje će imati veću minutažu

SCSport.Ba
Celik 2 2

NK Čelik Zenica je danas obavijestio javnost da su klub tokom zimske pauze napustili Harun Šabić, Imran Džaferović i Selmir Kovač.

Sve tri igrača su prve nastupe za seniorski tim Čelika upisali u Kantonalnoj ligi ZDK, te bili su važna karika na putu kluba kroz Kantonalnu ligu ZDK u Drugu ligu Federacije BiH.

Svojevoljno, uz razgovor sa stručnim štabom, igrači su željeli pronaći novu sredinu u kojoj će se izboriti za veću minutažu, te se uz napredovanje eventualno vratiti u crno-crveni dres spremniji, bolji i kvalitetniji.

"Nogometni klub Čelik se zahvaljuje Harunu, Imranu i Selmiru na korektnom odnosu prema crno-crvenom dresu, ljubavi prema voljenom klubu i nadamo se da će vratiti u naš klub kako bismo zajedno nastavili pisati najljepšu sportsku priču na ovim prostorima", saopćeno je s Bilinog polja.

harun sabic imran dzaferovic nkcelik selmir kovac