Trojica fudbalera napustila Čelik, žele pronaći sredinu gdje će imati veću minutažu
NK Čelik Zenica je danas obavijestio javnost da su klub tokom zimske pauze napustili Harun Šabić, Imran Džaferović i Selmir Kovač.
Sve tri igrača su prve nastupe za seniorski tim Čelika upisali u Kantonalnoj ligi ZDK, te bili su važna karika na…