Zanimljiv transfer: Bivši golman Veleža karijeru nastavlja u Argentini
Crnogorski golman Željko Kuzmić, koji je prije desetak godina branio boje mostarskog Veleža, napravio je zanimljiv transfer, netipičan za igrače s naših prostora.
Naime, Kuzmić je potpisao ugovor s argentinskim klubom Sol de Mayo, koji se takmiči u…