(FOTO) Željezničar za kraj godine savladao GOŠK, Krpić postigao hattrick
Odigrana je posljednja utakmica 17. kola WWin lige Bosne i Hercegovine između Željezničara i GOŠK-a. Meč na Grbavici završen je rezultatom 4:1.
“Plavi” sa Grbavice su u ovu utakmicu ušli nakon poraza od Sloge u Doboju, dok je GOŠK poražen u Gabeli…