Đurić nakon novog poraza: Žao mi je što nismo uspjeli da izdržimo
Prva utakmica današnjeg rasporeda odigrana je u Doboju gdje su snage odmjerili Sloga i Radnik, a meč je završen rezultatom 2:1 u korist domaćih.
Nakon utakmice izjavu je dao trener gostiju, Velibor Đurić.
"Mogu da kažem da je ovo bila puno bolja…