Bryantov bivši saigrač: Igrao sam s Kobejem dvije godine, nikad nismo razgovarali
Nekadašnji NBA košarkaš Smush Parker pričao je o svom iskustvu igranja za Los Angeles Lakerse i odnosu sa Kobejem Bryantom.
Parker je ondje proveo dvije sezone, igrao je od 2005. do 2007. godine. Bile su mu to statistički najbolje dvije godine u…