Plivač banjalučkog Borca se vrijedno priprema za Olimpijske igre u Parizu
Plivački klub Borac Banjaluka po drugi put će imati svog predstavnika na Olimpijskim igrama, saopćeno je iz ovog kolektiva.
Prvi je led probio Željko Panić, daleke 2000. godine u Sidneju, a sada je došao red na mlađe. Riječ je, naravno, o Jovanu…