Nizozemski klub propada: Ispao iz prve lige, a sada nema licencu ni za drugu
Fudbalski savez Nizozemske (KNVB) oduzeo je licencu za takmičenje u sljedećoj sezoni Vitesseu iz Arnhema nakon što klub nije bio u mogućnosti pronaći dovoljna finansijska sredstva.
Prošle sezone Vitesse je kažnjen oduzimanjem 18 bodova zbog kršenja…