Premijer liga BiH

Željezničar već zna sljedećeg rivala, u naredni četvrtak novi spektakl na Grbavici

SCSport.Ba
Zeljo 10

Željezničar je večeras fenomenalnom partijom i pobjedom u Bakuu od 2:1 eliminisao Dinamo Minsk iz Konferencijske lige.

Plasirao se Željo u drugo pretkolo, a već odranije poznato je da ga tamo čeka okršaj s Neftcijem iz Azerbejdžana.

Prvi meč se igra na Grbavici narednog četvrtka, a još uvijek nije poznat tačan termin.

Ono što je definitivno jeste da ćemo u Dolini ćupova za sedam dana gledati novi spektakl, a biće zanimljivo vidjeti i u kojem će roku sada biti rasprodate sve ulaznice.

Među navijačima Plavih sada vlada velika euforija. Konačno su dobili razlog za slavlje koje su odavno zaslužili…

fkzeljeznicar konferencijska liga neftci