Fudbalski klub Željezničar je sinoć raskinuo saradnju sa slovenskim stručnjakom Slavišom Stojanovićem, a tu vijest je i klub sa Grbavice potvrdio na svojim zvaničnim stranicama.
Danas se čekao novi potez, a on je upravo i povučen.
Naime, u narednom meču u okviru Kupa BiH, ekipa Željezničara će snage odmjeriti sa Slogom, a tim će sa klupe predvoditi Dino Đurbuzović.
Podsjećamo, Željezničar se nalazi u ogromnoj krizi, a već 11 utakmica zaredom ne znaju za pobjedu.
Za vikend ih odmah čeka i veliki derbi sa Zrinjskim u 23. kolu WWin lige Bosne i Hercegovine.