Fudbal

Željezničar i Pofalićki prijateljskim susretom obilježili Dan reintegracije Grbavice, "Plavi" ostvarili pobjedu

SCSport.Ba
Peixoto

Željezničar je u okviru prijateljske utakmice povodom Dana reintegracije Grbavice savladao Pofalićki sa 4:0. Dva gola postigao je Arman Džafo, a po jedan Vini Peixoto i Ernad Babaluk.

Za "Plave" sa Grbavice su igrali juniori, te nekoliko prvotimaca: Trapara - Haskić, Šemdin, Leo Simoni, Barimac - Kolić, Trogrančić - Vini Peixoto, Mešić, Babaluk - Zeničanin.

Još su igrali: Kurtović, Karić, Džafo, Hodžić, Hamidović, Halilović, Zulović i Arbinja.

Željezničar narednu utakmicu igra za sedam dana protiv Posušja, a meč je zakazan za 20:45 sati.

arman dzafo dan reintegracije grbavice fkpofalicki fkzeljeznicar vini peixoto