U toku je meč četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine između Željezničara i Sloge na Grbavici.
Iako se očekivala slabija posjeta, zbog samog termina ovog duela, ipak publike je na Grbavici danas ispod svakog prosjeka.
Naime, ovako loš odziv navijača su uzrokovali katastrofalni rezultati Plavih sa Grbavice, ali i jako loše određeni termini samih mečeva.
Ipak se malo trebalo pripaziti i na mjesec Ramazan, jer većina publike želi da se iftari na način kako to i dolikuje, a ne po stadionima.
Jučer su se oglasili i najvatreniji navijači Željezničara, a u svom saopštenju su iskazali nezadovoljstvo oko određivanja pojedinih termina za utakmice.
Oni su u svom saopštenju najavili napuštanje stadiona na poluvremenu, a to se danas i desilo.