Finalnim okršajem i odlučujućim mečom, završena je četvrta po redu sezona Stonoteniske lige "Ilidžanske mahale".
Naime, najviše pažnje privukao je biši trener Željezničara Amar Osim,koji već godinama igra ovaj zanimljivi sport.
Međutim, krenimo mi redom.
Tokom cijele sezone svi ljubitelji mogli su uživati u zanimljivim mečevima, a sama završnica donijela je mnogo uzbuđenja i sjajnu atmosferu.
Ekipa Butmir/Hoše je osvojila titulu za ovu sezonu. Ova sjajna ekipa je u velikom finalu pokazala najviše koncentracije i mirnoće kada je bilo najpotrebnije.
Drugo mjesto pripalo je ekipi Kovača, a ekipe Bjelašnička i Vreoca – Izvor Bosne podijelile su treće mjesto, odnosno bronzanu medalju.
U finalnoj večeri, šampion je odlučen u petom odlučujućem okršaju, a sjajni nogometni trener Amar Osim je u stonoteniskoj ulozi pokazao vrhunsku formu, mentalnu snagu i kontinuitet, te je sezonu završio sa procentualno najviše pobjeda.
Također, Osim je osigurao prvo mjesto i prestižni pehar za najboljeg igrača
U nastavku možete pogledati kako jesve to izgledalo.