Predsjednik Nogometnog saveza BiH Vico Zeljković oglasio se nakon što je BIH izgubila od Švicarske.
Iako je do 74. minute semafor pokazivao 0:0, BiH je u konačnici izgubla 4:1, što bi se moglo odraziti i na sam plasman u drugu fazu zbog gol-razlike.
"Sigurno nismo zaslužili ovako visok poraz. Nemamo vremena za očajavanje, već moramo izvući pouke i iskustva iz ove utakmice. I dalje sve držimo u svojim rukama i naš cilj je jasan – pobjeda protiv Katara. U poluvremenu današnje utakmice sastao sam se sa predsjednikom FS Švajcarske Peterom Knabelom i članom IO FIFA Hamidinom Mohd Aminom", napisao je Zeljković.