OGLASIO SE

Vico Zeljković: Nismo zaslužili ovako visok poraz

SCSport
Piše: SCSport
Zeljković la

Predsjednik Nogometnog saveza BiH Vico Zeljković  oglasio se nakon što je BIH izgubila od Švicarske. 

Iako je do 74. minute semafor pokazivao 0:0, BiH je u konačnici izgubla 4:1, što bi se moglo odraziti i na sam plasman u drugu fazu zbog gol-razlike. 

"Sigurno nismo zaslužili ovako visok poraz. Nemamo vremena za očajavanje, već moramo izvući pouke i iskustva iz ove utakmice. I dalje sve držimo u svojim rukama i naš cilj je jasan – pobjeda protiv Katara. U poluvremenu današnje utakmice sastao sam se sa predsjednikom FS Švajcarske Peterom Knabelom i članom IO FIFA Hamidinom Mohd Aminom", napisao je Zeljković. 

bih vico zeljkovic