Premijer liga BiH

Bubalo: Kapa dolje našim igračima, Tuzla City je dobra ekipa i želim im da što prije izađu iz krize

SCSport.Ba
Bubalo 1 2

Fudbaleri Širokog Brijega na sjajan način su i okončali polusezonu u Premijer ligi BiH, pošto su sa 1:0 savladali Tuzla City.

Nakon pobjede nad Tuzla Cityjem od 1:0, javnosti se opet obratio pomoćnik Ivice Barbarića Stanko Bubalo.

"Tuzla City je jako dobra ekipa i pokazali su to u prvoj utakmici kada su nas nadigrali. Oni su sada u nekoj krizi i želim im da čim prije izađu iz krize. Kapa dolje našim igračima po stoti put. Od prve do zadnje minute naši mladi momci su se borili, ginuli i sasvim zasluženo pobijedili. Vidjeli smo jednu dobru prvenstvenu utakmicu danas i mislim da su gledatelji mogli uživati", istakao je Bubalo.

ivica barbaric nksirokibrijeg stanko bubalo