Obad poslije poraza od Sloge: Dobili su nas na iskustvo, zaslužili smo bod
Sloga je u utakmici 26. kola WWin lige Bosne i Hercegovine savladala GOŠK rezultatom 1:2.
Izjavu poslije meča u Gabeli dao je Damir Obad, trener GOŠK-a:
“Čestitke ekipi Sloge, mislim da su nas dobili na neko iskustvo. Prvo poluvrijeme je bilo…