Golman PSG-a Sergio Rico se probudio iz kome i nakon 82 dana napustio bolnicu
Sergio Rico je danas napustio bolnicu nakon što je u njoj proveo 82 dana.
"Ispunio mi se san, hvala Bogu pa sam izašao iz bolnice. Osjećam se poprilično dobro. Nekoliko mjeseci želim provesti u miru, u svom domu", rekao je po izlasku iz bolnice…