Četiri igrača iz Premier lige prekršila zakon na kućnoj zabavi, klubovi osudili ponašanje
Četiri igrača Tottenhama i West Hama su prekršila zakon o zabrani okupljanja u Engleskoj učešćem na kućnoj zabavi tokom vikenda, neposredno nakon što je vlada pooštrila mjere u borbi protiv koronavirusa poslije pojave novog soja virusa, javlja…