Wayne Rooney sa svojim klubom ispao u treći rang takmičenja: Osjećam se ponosno
Borba je trajala praktično do samog kraja sezone, ali nije bilo moguće nadoknaditi sve bodove koji su klubu oduzeti zbog grešaka prethodnih vlasnika. Derby County ispao je u League 1, odnosno treći rang takmičenja u Engleskoj.
Na pitanje kako se…