Čelik potpisao ugovor sa značajnim partnerom: Dva simbola Zenice ponovo skupa
Nogometni klub Čelik danas je saopštio da je potpisan ugovor o saradnji s poznatom zeničkom kompanijom ArcelorMittal.
Saradnja je obnovljena nakon gotovo 15 godina, a iz Čelika su izrazili uvjerenje da će novo partnerstvo, kao garancija neraskidive…