Svečani prijem u Olimpijskom muzeju za čelnike Evropske stonoteniske unije
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić u Olimpijskom muzeju organizovala je svečani prijem za čelnike Evropske stonoteniske unije (ETTU) i goste iz cijele Evrope, povodom Evropskog prvenstva do 21 godine u stonom tenisu, koje se održava na Ilidži i…