Premijer liga BiH

Sulejman Krpić napustio Australiju, pred povratkom je u Premijer ligu BiH

SCSport.Ba
Krpa

Sulejman Krpić raskinuo je ugovor s australskim Western Sydney Wanderersima, te bi se mogao vratiti u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

Član australskog tima Krpić je bio od jula prošle godine, a na 11 utakmica uspio je postići dva gola.

Sad je došlo vrijeme za rastanak, Meridian Sport BH piše da bi se Krpić trebao vratiti u Tuzla City, ali je jedna od opcija i Željezničar.

Krpić je sa čelnicima Željezničara bio u kontaktu i prije odlaska u Australiju, ali ponudu kluba iz Sidneja tada jednostavno nije mogao odbiti.

Vidjećemo da li je sada situacija drugačija i da li ćemo sjajnog golgetera opet gledati na Grbavici…

fktuzlacity fkzeljeznicar sulejman krpic