Premijer liga BiH

Sukob u tunelu: Crveni karton u derbiju dobio i jedan fudbaler Sarajeva

SCSport.Ba
0 02 05 ff0fec33e5330d4827ba082769afc84a0e48d1a5e7efe3c987a47220838c1342 3a5e33c955060066

Nakon dva crvena kartona koja su večeras u gradskom derbiju dva fudbalera Željezničara (Hiroš i Cocalić), "pocrvenio" je i jedan igrač Sarajeva.

Riječ je o Slaviši Radović, koji se sukobio sa Semirom Štilićem u tunelu, pri izlasku ekipa sa terena na poluvremenu. Prisutan je bio sudija Ermin Sivac, koji je Radoviću dodijelio crveni karton.

Dakle, drugo poluvrijeme je počelo, odnos snaga je sljedeći - Željezničar devet, Sarajevo deset igrača na terenu.

fksarajevo fkzeljeznicar slavisa radovic wwin liga bih