Sloga iz Doboja se oglasila nakon meča na stadionu Koševo gdje su poraženi rezultatom 1:0 od Sarajeva.
U ranoj fazi utakmice je dosuđen penal za domaće fudbalere, a Karlo Butić je pogodio prečku gola Dobojlija.
Nakon utakmice, oglasili su se iz Sloge i istakli kako se "nastavlja lakrdija u bh. fudbalu".
Poruka Sloge se može vidjeti u videoprilogu koji se nalazi u tekstu.
Sloga je sedma na tabeli s 12 osvojenih bodova.