Ostale bh. lige

Remi u gradskom derbiju na Grbavici: Željo i Sarajevo podijelili bodove

SCSport.Ba
Futsalzeljo

Futsaleri Željezničara večeras su odigrali prvi meč ikada u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

U 1. kolu šampionata BiH Plavi su u gradskom derbiju odmjerili snage s ekipom GFC Sarajevo.

Ovi timovi remizirali i podijelili bodove rezultatom 3:3.

Strijelci su za Želju bili Emir Sipović, Bakir Hota i Dženan Klačar, a za Sarajevo Muanis Duvnjak, Edis Mršo i Stefan Jokić.

Meč je odigran u dvorani Goran Čengić na Grbavici, a s tribine ga je posmatralo oko 700 gledalaca.

U narednom kolu Željezničar dočekuje Brotnjo.

futsal klub zeljeznicar gfc sarajevo