Trener Veleža, Ibro Rahimić prokomentarisao je poraz svog tima na gostovanju od Sarajeva s 1:0.
Mostarci su propustili priliku da se preuzmu treće mjesto.
Slavilo je Sarajevo s 1:0, a Rahimić je naveo da danas nisu imali sreće.
“Imali smo u prvom poluvremenu dvije, tri dobre situacije koje nismo iskoristili. Početkom drugog imali smo krizu gdje su iz jedne greške dali gol. Pokušali smo uspostaviti igru, ali nismo dali gol. Mislim da su igrači dobro odigrali utakmicu, ali nismo imali sreće. Imamo dosta povrijeđenih igrača, ovu pauzu ćemo iskorititi da se oni oporave i da budu za Zrinjski u sastavu”, izjavio je Rahimić.
U narednom kolu Velež dočekuje Zrinjski.