Ostali sportovi

Prvo kolo Zlatne lige: Bh. odbojkašice poražene u Belgiji

SCSport.Ba
Odbojska

Ženska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine očekivano je poražena večeras u Kortrajku na gostovanju kod Belgije, u okviru 1. kola Zlatne lige Evropske odbojkaške federacije (CEV).

Belgijanke su slavile s 3:0 (25:17, 25:18 i 25:17). Naredni susret izabranica izbornika Stevana Ljubičića igrat će 31. svibnja u Lindu protiv Švedske. Uzvratni meč protiv Belgije igrat ćemo 14. juna u Zenici, gdje ćemo 10. juna igrati i protiv Švedske.

(FENA)

cev zlatna liga zenska odbojkaska reprezentacija bih