Premijer liga BiH

Promjena sudije na meču Velež – Posušje, Bandić prebačen u VAR sobu

SCSport.Ba
Bandic

Komitet za sudije i suđenje Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine donio je odluku o promjeni glavnog arbitra za utakmicu 11. kola WWin lige BiH između Veleža i Posušja.

Prvobitno, pravdu na ovom susretu trebao je dijeliti Antoni Bandić (Grude). Ipak, nakon promjene, meč u Mostaru pripast će Aleksandru Njegomiroviću iz Prnjavora.

Bandić će biti sudionik meča, obzirom da mu je dodijeljena uloga VAR sudije, koja je u početku bila planirana za Antonija Tomića.

Podsjetimo, utakmica Velež – Posušje na rasporedu je u subotu od 20:45 sati.

aleksandar njegomirovic antoni bandic fkvelez hskposusje nsbih wwin liga bih