Premijer liga BiH

Prometno na Pecari: Dva fudbalera napustila Široki Brijeg, tri mlada igrača potpisala dugoročne ugovore

SCSport.Ba
Siroki

Nogometni klub Široki Brijeg objavio je kako je sporazumno raskinuo ugovore s Gojkom Jelićem i Josipom Jelićem, dok su istovremeno potpisani prvi profesionalni ugovori s trojicom mladih i talentovanih fudbalera iz vlastitog omladinskog pogona.

Josip Skoko (2007.), Domagoj Šaravanja (2008.) i Ivan Jelić (2008.) potpisali su dugoročne ugovore s klubom s Pecare do 30. juna 2028. godine, čime su nagrađeni za predan rad i razvoj kroz omladinsku školu Širokog Brijega.

Mladi fudbaleri nisu krili zadovoljstvo zbog povjerenja koje im je ukazano:

„Zahvaljujemo NK Široki Brijeg na ukazanoj prilici da potpišemo profesionalne ugovore. Ovo je veliki korak za nas i velika motivacija da nastavimo još jače raditi i napredovati. Ponosni smo što možemo nositi dres Širokog i predstavljati klub koji nam je toliko dao. Hvala svim trenerima, suigračima i obitelji na podršci. Dat ćemo sve od sebe da opravdamo povjerenje i budemo dostojni ove prilike.“

Iz kluba su čestitali svojim juniorima i poželjeli im puno sreće, zdravlja i uspjeha u nastavku karijere – sada kao članovima seniorskog sastava.

domagoj saravanja gojko jelic ivan jelic josip jelic josip skoko nksirokibrijeg