Policija američkog Kansas Cityja uhapsila je dvije osobe u istrazi nakon što su engleskoj nogometnoj reprezentaciji ukradene stvari tokom transporta iz Floride.
Engleska je završila svoj pripremni kamp u Palm Beach Gardensu, a ekipa je potom dobila slobodan dan prije nego što je u subotu odletjela u Kansas City pred prvi nastup na Svjetskom prvenstvu protiv Hrvatske.
Logistički tim Nogometnog saveza Engleske postavlja svoju novu bazu u Swopeu, a izvori su za ESPN rekli da su oprema za trening i drugi predmeti nedostajali kada je kombi stigao na lokaciju.
Izvori su dodali da Nogometni savez sada utvrđuje šta je tačno ukradeno.
Engleska bi trebala održati trening u subotu poslijepodne po lokalnom vremenu i odigrati svoju prvu utakmicu grupe L protiv Hrvatske u Dallasu sljedeće srijede.