FK Željezničar poslao je poruku reprezentaciji uoči večerašnjeg nastupa na Svjetskom prvenstvu protiv Kanade.
Iz Željezničara su posebno izdvojili Edina Džeku i Amira Hadžiahmetovića, kao produkte kluba sa Grbavice.
"Fudbalski klub Željezničar želi mnogo sreće reprezentaciji Bosne i Hercegovine na predstojećim izazovima na Svjetskom prvenstvu. Zmajevi su nas svojim plasmanom na najveću svjetsku fudbalsku smotru učinili ponosnim, a s velikim uzbuđenjem i vjerom očekujemo njihove nastupe.
Posebno smo ponosni na naše bivše igrače, Edina Džeku i Amira Hadžiahmetovića, ali i na sve reprezentativce koji su svoj fudbalski put gradili kroz domaće prvenstvo. Oni su najbolji dokaz da se predanim radom, posvećenošću i odricanjem mogu ostvariti i najveći snovi.Iskrene želje za uspješan Mundijal upućujemo i članu medicinskog tima FK Željezničar i reprezentacije Bosne i Hercegovine, Raifu Zebi, uz želju da tokom prvenstva ima što "manje posla".
Sretno, Zmajevi", napisali su iz FK Željezničar.
Utakmica Kanada – Bosna i Hercegovina igra se večeras od 21:00 sat uz direktan prijenos na Areni Sport