Premijer liga BiH

Pašić: Trebamo se okrenuti svojim igračima i trenerima, a ne 'polovnim' strancima

SCSport.Ba
Pasic1

Legenda Fudbalskog kluba Sarajevo i nekadašnji reprezentativac Jugoslavije Predrag Pašić u izjavi za Dnevni Avaz istakao je kako sve manje prati dešavanja u domaćem nogometu.

To je obrazložio ovim riječima:

"Izgubio sam interes za naš fudbal, jer svakih šest mjeseci moram učiti nova imena igrača i Sarajeva, i Željezničara. Svaki prijelazni rok ode 15 igrača, a dođe njih 16… To više nije to, ili bar nije po mom poimanju fudbala. Sada je sve drugačija, tako da sam izgubio i neki interes za svim tim, nažalost", rekao je Pašić, koji je već odavno u fudbalskoj penziji, te dodao:

"Dok se ne okrenemo svojim igračima i trenerima, a ne 'polovnim' strancima, neće to ni biti ono što mi objektivno možemo i znamo. Sve dok ne počnemo razmišljati o igračima iz vlastitog pogona doživljavat ćemo da nam derbije, kao što je to bilo u subotu na Grbavici, vode oni koji nisu iz Sarajeva ili s ovih prostora".

fksarajevo fkzeljeznicar predrag pasic