Košarkaši Bosne su u prepunoj Zetri u okviru regionalne ABA lige poraženi od Crvene zvezde rezultatom 77:86.
Nakon meča, medijima se obratio i trener Studenata Muhamed Pašalić.
“Lijepo je vidjeti ispunjenu Zetru. Mislim da nas je bilo oko 5.000. Hvala svim navijačima koji su došli. Naravno da je Crvena zvezda uvijek mamac, ali želim vjerovati da ćemo našim igrama zaslužiti da se ljudi vraćaju u ovakvom broju,” poručio je Pašalić.
Trener Bosne naglasio je da je pobjeda Crvene zvezde bila potpuno zaslužena.
“Čestitke Crvenoj zvezdi. Kontrolisali su utakmicu od početka do kraja. Pauza nas je izbacila iz ritma, a promjene u rosteru dodatno su utjecale na stabilnost igre. Kada tome dodamo 20 izgubljenih lopti i slab procenat s linije bacanja, jasno je zašto je rezultat ovakav.”
Ipak je bez obzira na poraz Pašalić bio ponosan.
“Čestitam ekipi što nije odustajala. Iako je moglo bolje, momci su pokazali karakter.”