Tomislav Tomić produžio ugovor s Nogometnim klubom Široki Brijeg do 2027. godine, potvrđeno je s Pecare, što znači da jedan od ključnih igrača ostaje u dresu "Plavih".
„Iznimno sam sretan što ću i u nadolazećem razdoblju nositi dres svog najdražeg kluba. Osjećam se fizički odlično i vjerujem da još uvijek mogu dati značajan doprinos ekipi.
Svojim iskustvom, radom i odnosom na treninzima i utakmicama želim pomoći mlađim igračima te biti podrška stručnom štabu.
Hvala upravu kluba, treneru i svima u klubu na ukazanom povjerenju i velikoj želji da ostanem dio ove porodice, rekao je Tomić.
Bivši veznjak (35) sarajevskog Željezničara i mostarskog Zrinjskog, kao i niza inozemnih klubova, na Pecaru je stigao početkom 2023. godine.
U prošloj sezoni u je u 34 utakmice upisao po jedan gol i asistenciju.