Haos nakon derbija

Nezadovoljni navijači Željezničara došli pred hotel gdje su bili igrači, policija morala intervenisati

SCSport.Ba
Bosmal

Fudbaleri Željezničara teško su poraženi od Sarajeva (4:0) u 18. kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine.

Iako navijači "Plavih" nisu bili prisutni na stadionu Asim Ferhatović Hase, poslije susreta su odlučili da izraze svoje nezadovoljstvo. 

Tako se grupa nezadovoljnih navijača Željezničara okupila ispred Bosmala, gdje su bili smješteni igrači, a tu su htjeli izraziti revolt zbog veoma loše igre. 

Zbog svega, policija je bila primorana da interveniše i rastjera okupljene.

Također, ispratili su igrače uz pratnju nekoliko kombija.

Podsjećamo, Sarajevo je visokom pobjedom stiglo do treće pozicije na tabeli, preskočivši upravo Željezničar, ali i Velež koji je remizirao sa Zrinjskim.

fk željezničar wwin liga bih