Prvenstvo BiH

Marko Jošilo napustio redove aktuelnog prvaka BiH nakon četiri godine

SCSport.Ba
Marko os

Doskorašnji kapiten Igokee poslije četiri godine odlazi iz kluba, potvrđeno je zvanično iz Laktaša.

Marko Jošilo i Igokea m:tel su dogovorili sporazumni raskid ugovora za predstojeću sezonu.

Jošilo je proveo četiri sezone u Igokea m:tel, a tri sezone je bio kapiten ekipe. Osvojio je četiri nacionalna prvenstva i tri Kupa BiH.

“Igokea m:tel se zahvaljuje na izuzetnoj saradnji i želi mnogo sreće u nastavku Markove karijere. Marko srećno”, poručili su iz Igokee.

Jošilo je 2020. godine stigao u Igokeu iz Krke, gdje je bio prethodne tri sezone. Prije toga, igrao je za Bosnu, Metalac, još jednom kratko Igokeu u prvom mandatu, Vardu iz Višegrada, bijeljinski Radnik i beogradski Partizan. 

kkigokea marko josilo