Mislav Oršić (34) vraća se u redove Dinama nakon što je u januaru 2023. napustio Maksimir, pišu zagrebačke Sportske novosti.
Oršić je sve dogovorio s čelnim ljudima nogoemtnog prvaka Hrvatske te će ugovor potpisati sljedeće sedmice.
Sjajnom formom prošle sezone u kiparskom Pafosu s kojim je igrao i evropsku Ligu prvaka, klub iz Maksimira mogao bi mu ponuditi ugovor na dvije godine.
Iskusni napadač je u julu 2023. na treningu na pripremama s turskim Trabzonsporom zadobio tešku povredu.
Na teren se vratio 2024. i u formu se vraćao u kiparskom Pafosu s kojim je prošle sezone odigrao 48 utakmica od kojih je osam u Ligi prvaka.
Ugovor s Pafosom mu je istekao, a čim je Dinamo dao ponudu odlučio ju je prihvatiti, prenosi HRT.
U Dinamo je igrao od 2018. do 2023. i zabilježio 216 nastupa postigavši 91 pogodak, a najbolje njegove predstave u dresu "Modrih" bile su u Europi.