Premijer liga BiH

Lijepe vijesti za sve navijače: Željezničar dobio licencu za UEFA takmičenja

SCSport.Ba
Fk zeljeznias

FK Željezničar je putem Facebook naloga obavijestio javnost i navijače da je dobio licencu za UEFA takmičenja.

Objavu Plavih sa Grbavice prenosimo u potpunosti.

"Prvostepena komisija NS/FS BiH je pozitivno odgovorila na zahtjev Kluba, koji je ispunio sve kriterije, administrativne, sportske, zakonske, infrastrukturne i finansijske, odnosno sve što je predviđeno Pravilnikom o licenciranju klubova Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine.

Ovim putem još jednom želimo da se javno zahvalimo svim sadašnjim i bivšim uposlenicima Kluba koji su razumjeli situaciju u kojoj se Klub nalazi i još jednom pokazali iskrenu ljubav koja krasi naš kolektiv."

Plavi se trenutno nalaze na petoj poziciji m:tel Premijer lige BiH sa 42 osvojena boda, te ih u nastavku lige očekuje velika borba za mjesta koja vode u Evropu.

fkzeljeznicar