FK Željezničar i dosadašnji šef stručnog štaba Admir Adžem potpisali su sporazumni raskid ugovora, objacvio je premijerligaš s Grbavice.
"Fudbalski klub Željezničar se zahvaljuje Admiru Adžemu na dosadašnjem angažmanu, radu i rezultatima, te mu želi mnogo sreće i uspjeha u nastavku trenerske karijere.
Narednu utakmicu Plavi igraju u subotu protiv Radnika, na stadionu Grbavica, sa početkom u 16 sati", sapoćio je klub.
No, još se čeka odgovor na pitanje ko će preuzeti Adžemovu poziciji i voditi ekipu u narednom periodu.