Premijer liga BiH

Klafurić nakon trijumfa na debiju: Moramo igrati bolje, ali napadnuti smo virozom

SCSport.Ba
Klafura 3

Dean Klafurić danas je i zvanično debitovao na klupi Veleža, a Rođeni su u Konjicu u sjajnom meču s 4.2 savladali ekipu Igmana.

Hrvatski stručnjak je nakon utakmice dao svoj komentar za Arenu Sport.

"Utakmica je uvijek zanimljiva kada završi sa šest golova. Bilo je svega, a nisam zadovoljan kako smo otvorili utakmicu. Moramo igrati bolje, a imamo za to i opravdanih razloga. Napadnuti smo virozom i dva igrača su zbog toga ostala u Mostaru (Dino Halilović i Demir Peco). Još su neki osjetili posljedice i to je bio razlog nešto slabijoj igri. Morali smo stajati u niskom bloku i vrebati šanse iz kontranapada. Znali smo kvalitetu igmana, ali i njihove mane. Iskoristili smo njihov širok prostor u odbrani", rekao je Klafurić.

dean klafuric fkvelez