Rukometni klub Borac m:tel kaznio igrače i stručni štab zbog loših rezultata
Rukometni klub Borac m:tel kaznio je stručni štab i igrače zbog loših rezultata ovog proljeća a sankcija je 20% niža plata za februar.
Rukometaši banjalučkog Borca su u derbiju posljednjeg kola poraženi od Izviđača u "Boriku" rezultatom 34:27, što…