Štimac o crvenom kartonu poslije Veleža: 'Morao sam reći sudiji, jer ga treba biti sramota'
Trener Zrinjskog, Igor Štimac je za klupsku stranicu objasnio zbog čega je nakon utakmice protiv Veleža dobio crveni karton.On je bio ljut zbog suđenja.Zrinjski je slavio s 1:0, ali je Štimac bio nezadovoljan suđenjem.“Morao sam reći sudiji ono što…