Đurić: Imali smo tu nesreću da dva puta ovdje gostujemo u zadnja četiri kola
Radnik je večeras upisao težak poraz u Mostaru od Zrinjskog (4:0).
Trener Bijeljinaca Velibor Đurić nakon susreta je kazao:
"Mogu samo da čestitam Zrinjskom na zasluženoj pobjedi. Mi smo imali tu nesreću da u zadnja četiri kola dva puta gostujemo…