Ino fudbal

Jakovljević: Nadam se da ćemo ovaj uspjeh ponoviti, naivno smo primili golove

SCSport.Ba
Slobodan jakovljevic

Nogometaši Zrinjskog poraženi su sinoć u Varšavi od Legije u sklopu četvrtog kola Konferencijske lige rezultatom 2:0.

Stoper Plemića Slobodan Jakovljević, kako prenosi Hercegovina.info, nakon utakmice je istaknuo kako je Legia zasluženo slavila i bila bolja.

"Moramo im čestitati, bili su bolji za ta dva pogotka. Primili smo naivno prvi pogodak iz prekida, a drugi je stigao nakon penala. Primili smo ta dva rana pogotka, a kasnije smo se pokušali vratiti i dali smo sve od sebe. No, Legia je iskusna ekipa i idemo praznih ruku u Mostar", rekao je Jakovljević.

Upravo je to iskustvo i prevagnulo.

"Mogu se složiti da je to djelomično tako. No, mi ne trebamo tražiti alibi u tome. Mi smo ove godine napravili povijesni uspjeh i nadam se da ćemo to ponoviti, mi ili bilo koji bh. klub sljedeće godine. Treba nam više iskustva da ne padamo na ovim sitnim detaljima koji odlučuju utakmicu. Mala nepažnja i odmah primiš pogodak, to nije tako u našoj ligi. Mi rastemo iz utakmice u utakmicu i mislim da će nam ovo doći kao dobro iskustvo".

Na kraju je pohvalio atmosferu i ambijent u kojem se utakmica igrala.

"Kada smo igrali i 2016. godine bilo je ovako puno ljudi i ovakva atmosfera. Poznati su po navijanju. Došli su i naši navijači u velikom broju da nas bodre i hvala im na tome, svaka im čast."

hskzrinjski slobodan jakovljevic