Premijer liga BiH

Hrkać: Drago mi je što je bilo toliko Manijaka na utakmici, upriličili su pravi derbi

SCSport.Ba
Hrkac

Široki Brijeg u derbiju 14. kola m:tel Premijer lige BiH ostvario je pobjedu nad Željezničarom (1:0).

Pomoćni trener hercegovačke ekipe Vlado Hrkać nakon susreta je kazao:

"Prvo bih želio zahvaliti Želji na dobroj utakmici. Mi težimo tome da se igra, igra i Željo dobro. Imali su svoje prilike, kao i mi. Drago mi je što je bilo toliko njihovih Manijaka. Upriličili su pravi derbi, bez ikakve mrlje. Imali smo dobrih prilika, imao je i Željo, vidi se da je dobro vođena ekipa, ali mi na domaćem terenu imamo možda malo više želje da pobijedimo od protivnika".

fkzeljeznicar nksirokibrijeg vlado hrkac