Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u trećem kolu Evropske 2:0 na gostovanju kod Brage, a navijači, kao i sam generalni direktor kluba Zvezdan Terzić, bili su jako nezadovoljni viđenim.
Pristup igrača se nije svidio ni rukovodstvu, pa je uprava odlučila kazniti igrače.
Svaki od njih će biti kažnjen s po 10.000 eura, piše "Telegraf".
Fudbaleri Zvezde će imati priliku da se iskupe 6. novembra kada na Marakanu stiže Lille.
Inače, imaju samo jedan bod iz tri kola i nalaze se tek na 30. mjestu na tabeli Evropske lige.