Reprezentacija BiH

Hajradinović: Da je bilo sreće, mogli smo uzeti bod, ali moramo se okrenuti dalje

SCSport.Ba
0 02 05 634fca3332b73a943f66c76801c4b56c086f3b0566fbaf2f19b75586f9b3b828 efe3464fcb637e1b
["

Haris Hajradinović, veznjak reprezentacije Bosne i Hercegovine, podijelio je svoje utiske nakon poraza od Njemačke rezultatom 2:1 na Bilinom Polju, u okviru Lige nacija A.<\/p>\n\n

\"Znamo s kakvom smo reprezentacijom igrali. Pola sata smo izgledali dobro, pa smo primili gol, onda i za 0:2,\" rekao je Hajradinović, ističući kako su Zmajevi solidno parirali Njemačkoj u prvih 30 minuta, ali su potom pali nakon primljenih golova.<\/p>\n\n

Međutim, veznjak ističe da su u drugom poluvremenu pokazali bolju igru: \"Sabrali smo se na odmoru, drugo poluvrijeme izašli bolje. Da je bilo sreće, mogli smo uzeti bod, ali moramo se okrenuti dalje i utakmici protiv Mađarske.\"<\/p>\n\n

Hajradinović je pohvalio i podršku sa tribina, koja je bila glasna tokom cijele utakmice: \"Imali smo publiku na našoj strani. Ako ovakvu podršku budemo imali u ponedjeljak, možemo doći do tri boda.\"<\/p>\n\n

Poraz od Njemačke ostavlja gorak ukus, ali reprezentacija se sada fokusira na naredni izazov – duel protiv Mađarske, u kojem će tražiti bodove i povratak na pobjednički put.<\/p>\n\n\n