Fudbaleri Željezničara danas su stigli u Konjic i već stigli obaviti prvi trening u hercegovačkom gradu, gdje će obaviti drugi dio priprema.
Trener Edis Mulalić u Konjic je poveo sljedeće igrače:
Bender, Muftić, Karić - Galić, Šehić, Jašarević, Malić, Cocalić, Kosorić, Drina, Kobašević, Pirić, Pašić - Hajdarević, Hodžić, Beća, Mekić, Štilić, Bekrić, Amoah, Drljo, Santos, Gasal, Efendić - Beganović, Haračić, Križevac.
U okviru drugog dijela priprema Plavi će odigrati dva prijateljska susreta u Konjicu, 25. januara protiv Budućnosti, a 29. protiv Sutjeske.