Fudbalska reprezentacija BiH nakon prijateljskog susreta protiv Paname u Sent Luisu preselila se za Toronto, gdje će nastaviti pripreme za Svjetsko prvenstvo.
Dolaskom u ovaj grad Edin Džeko objavio je fotografiju autobusa koji je dočekao Zmajeve, te obradovao navijače Bosne i Hercegovine.
Radi se o autobusu koji je sačekao Zmajeve u Torontu, gdje će bh. reprezentativci igrati 12. juna protiv Kanade.
Nakon toga izabranici Sergeja Barbareza igraće 18. juna protiv Švicarske u Los Anđelesu, a grupnu fazu zatvaraju 24. juna protiv Katara u Seattleu.
Baza Zmajeva pored toga bit će u Solt Lake Cityju.