Teniska superzvijezda

Đoković jutro nakon poraza uputio poruku Prižmiću

SCSport.Ba
IMG 6885

Jutro nakon što je u drugom kolu ATP Masters 1000 turnira u Rimu izgubio od 20-godišnjeg hrvatskog tenisera Dine Prižmića, Novak Đoković oglasio se na društvenim mrežama.

U priči na Instagramu podijelio je fotografiju sebe i Prižmića s jučerašnjeg meča te još jednom čestitao pobjedniku.

"Čestitke Dino. Sretno dalje", napisao je Đoković, koji je objavio i nekoliko svojih fotografija s meča te u opisu napisao: "AMOR <> ROMA per sempre", odnosno "Ljubav i Rim, zauvijek."
 

Podsjetimo, Đoković je od Prižmića izgubio 2:6, 6:2, 6:4, a nakon meča nije htio odgovoriti na pitanje o tome jesu li ga mučili zdravstveni problemi

"Nadam se da razumijete da o tome neću govoriti. Želim čestitati Dinu, zasluženo je danas pobijedio. Došao sam ovdje odigrati meč ili više njih, no nažalost bio je samo jedan. U redu je. Drago mi je da sam se barem borio do kraja. Želim zahvaliti publici, ponovo je bilo nevjerojatno. Podršku i ljubav koje dobivam ne uzimam zdravo za gotovo", rekao je.

dino prizmic Novak Đoković